Redakční systém START | FINKO Multimedia

Redakční systém START

/ilustracni/175_rs_start_600.jpg

 

Redakční systém START

základní balíček START je určen pro zákazníky, kteří si chtějí sami spravovat internetové stránky a to rychlým a efektivním způsobem. Veškerá správa webu se provádí pomocí efektivních nástrojů. Tyto nástroje Vám umožní jednoduchou a pohodlnou on-line správu obsahu Vašeho webu a přitom Vám zachová vysokou profesionální úroveň vlastního zpracování.

Veškerá aktualizace internetových stránek probíhá v reálném čase, takže během několika minut, si můžete vytvořit novou kapitolu, která může obsahovat texty, obrázky, pdf soubory nebo soubory ke stažení. Aktualizace obsahu internetové prezentace je velmi snadná a zvládne ji běžný uživatel internetu.

Vaším jediným úkolem bude soustředit se na obsahovou část internetových stránek vše ostatní obstará za Vás náš publikační systém.


Redakční systém START se vyznačuje:
  • Střední funkčnosti
  • Jednoduchou ovladatelnosti a přehlednosti z pohledu administrátora
  • Rozšiřitelnosti – možnost přidávat další moduly
  • Možný zásah do kódu – vhodné pro webmastery
  • Podpora – kompletní průvodce redakčního systémuObsah redakčního systému START
Balíček redakčního systému START obsahuje na míru navržený a od zákazníka schválený grafický návrh, který je napojený na publikační systém START s validní syntaxi podle standardu W3C XHTML a CSS.Balíček START obsahuje tyto moduly:

  • menu
  • články
  • fotogalerie
  • novinky
  • vyhledávání

Modul menu, články a fotogalerie jsou nezbytné pro základní běh redakčního systému a nedají se od sebe nijak oddělit. I se základními moduly redakčního systému můžete plnohodnotně spravovat Vaše internetové stránky. V balíčku start je navíc modul vyhledávání a novinky.Co všechno se dá redakčním systémem START aktualizovat?
Pomocí modulu menu můžete v administraci vytvářet neomezené množství dvouúrovňových menu, do kterých lze následně vkládat obrázky, soubory a texty. Je zde možnost komfortně a jednoduše třídit menu internetové prezentace včetně celých složek. Máte tak možnost vypínat a zapínat jednotlivé části menu i celých složek internetových stránek.
Vypnuté menu v administraci není zobrazeno ve výpisu internetové prezentace. Tato funkce slouží například, když plníte internetové stránky daty (jako jsou texty a obrázky) a nepřejete si, aby se ve výpisu zobrazovala jeho neúplná část. Můžete si tedy sámi zvolit, kdy která část prezentace bude na webu viditelná a která ne.

Po vytvoření základní struktury menu se začne redakční systém plnit daty a to pomocí modulu články. K editování článků v redakčním systému slouží online WYSIWYG XHTML editor.
Jak takový WYSIWYG editor vypadá včetně jednotlivých funkcí se můžete podívat zde.

Ke každému článku můžete přidat pomocí modulu fotogalerie jeden nebo více obrázků, tyto obrázky se přizpůsobí internetové prezentaci a to podle schváleného grafického návrhu.

U každého článku je možnost označit článek jako novinku. Takto označený článek se bude zobrazovat jednak v části kam jsme ho vložily a jednak jako novinka na úvodní straně internetové prezentace.

Veškeré články redakčního systému se ukládají do MySql databáze.
Díky tomu se dá internetový obsah jednoduše prohledávat a slouží k tomu formulářové pole, do kterého se zadává příslušný řetězec a tlačítkem Hledej se spustí prohledávání.Cena redakčního systému START
Konečná cena redakčního systému START je 20 000,- CZK (včetně DPH) 

Info linka

infolinka.jpg

Poptávkový formulář

CD prezentace

/ilustracni/431_cd_prezentace2_296.jpg
Dnes už stále více společností využívá CD prezentace pro efektivní nahrazování propagačních katalogů, prospektů nebo dokumentů. Hlavní výhodu multimediální CD prezentace je několikanásobně nižší cena než u klasických tištěných katalogů.... celý článek

CMS - redakční systémy

/2_redakcni-systemy/149_121_redakcni_system_600_296.jpg
Redakční systém - CMS (Content Management Systém), který je znám také pod názvem publikační systém, je speciálně naprogramovaná internetová aplikace, pro rychlou a snadnou editaci internetových prezentací libovolného rozsahu a složitosti.... celý článek

CD vizitky

/ilustracni/176_cd_vizitky_296.jpg
Chcete zaujmout své zákazníky
něčím originálním?
Dnes může Vaše vizitka obsahovat mnohem více informací, než je na ní vidět. Veškeré informace v digitální podobě, až do 50 MB (texty, fota, video, mluvené slovo, hudba, katalog, prezentace, formuláře, ...) můžete umístit na Vaši "CD vizitku"... celý článek

Grafický návrh – webdesign

/ilustracni/397_design_296.jpg
k vytvoření grafických návrhu využíváme profesionální fotobanku. Jedná se o samostatnou databázi fotografií, které jsou dosažitelné formou předplatného. Databáze předplatného obsahuje více než 100.000 fotografií.... celý článek

Internetový obchod - E-SHOP

/ilustracni/408_eshop_296.jpg

Internetový obchod – e-shop je virtuální obchod, jeho vybudování je jednou z nejtěžších a nejsložitějších internetových aktivit. Internetový obchod neboli e-shop oslovuje širokou veřejnost. Otevřením internetové stránky s e-shopem obsáhneme celý svět. Výhodou e-shopů je, že mezi vámi a zákazníkem není už nikdo další.

... celý článek

Výměna zpětných odkazů

SEO - optimalizace

/ilustracni/432_seo_296.jpg
SEO je způsob, jak vytvářet a upravovat www stránky tak, aby byly v internetových vyhledávačích zobrazovány na nejlepších místech. Cílem je nalákat na webové stánky co největší počet zákazníků.... celý článek
/motivy/385_motiv3.jpg