Redakční systém PROFI | FINKO Multimedia

Redakční systém PROFI

/ilustracni/174_rs_profi_600.jpg

Redakční systém PROFI

balíček PROFI je určen pro zákazníky, kteří si chtějí sami spravovat internetové stránky na profesionální úrovni rychlým a efektivním způsobem. Veškerá správa webu se provádí pomocí efektivních nástrojů. Tyto nástroje Vám umožní jednoduchou a pohodlnou on-line správu obsahu Vašeho webu a přitom Vám zachová vysokou profesionální úroveň vlastního zpracování.

Veškerá aktualizace internetových stránek probíhá v reálném čase, takže během několika minut, si můžete vytvořit libovolný počet jazykových mutací a do těchto mutací můžete následně vkládat neomezený počet kapitol, které můžou obsahovat texty, obrázky, pdf soubory nebo soubory ke stažení. Aktualizace obsahu internetové prezentace je velmi snadná a zvládne ji běžný uživatel internetu.

Další velkou výhodou redakčního systému PROFI je možnost udělit právo dalším administrátorům a to se stejnými a nebo nižšími právy. Můžete tak svěřit část webu osobě, která se Vám o svěřenou část internetových stránek dobře postará a v ostatních částech portálu nenapáchá žádnou škodu. Samozřejmě máte možnost, kdykoliv odebrat svěřené práva.

Vaším jediným úkolem bude soustředit se na obsahovou část internetových stránek vše ostatní obstará za Vás náš publikační systém.


Redakční systém PROFI se vyznačuje:
 • Vysokou funkčnosti
 • Jednoduchou ovladatelnosti a přehlednosti z pohledu administrátora
 • Rozšiřitelnosti – možnost přidávat další moduly
 • Možný zásah do kódu – vhodné pro webmastery
 • Podpora – kompletní průvodce redakčního systému


Obsah redakčního systému PROFI
Balíček redakčního systému PROFI obsahuje na míru navržený a od zákazníka schválený grafický návrh, který je napojený na publikační systém PROFI s validní syntaxi podle standardu W3C XHTML a CSS.

Balíček PROFI obsahuje tyto moduly:
 • menu
 • články
 • fotogalerie
 • novinky
 • vyhledávání
 • uživatelské účty
 • jazykové mutace


Podrobný popis k jednotlivým modulům redakčního systému PROFI

Modul menu
V administraci lze vytvářet neomezené množství víceúrovňových menu, do kterých lze následně vkládat obrázky, soubory a texty. Je zde možnost komfortně a jednoduše třídit menu internetové prezentace včetně celých složek. Administrátor má možnost vypínat a zapínat jednotlivé části menu i celých složek internetových stránek.
Vypnuté menu v administraci není zobrazeno ve výpisu internetové prezentace. Tato funkce slouží například, když administrátor plní internetové stránky a nepřeje si, aby se ve výpisu zobrazovala pro veřejnost jeho neúplná část. Administrátor si sám zvolí, kdy která část prezentace bude pro zákazníky viditelná a která ne.

Modul články
Do jednoho odkazu vytvořeného pomocí modulem menu, se můžou následně vkládat články a to v neomezeném množství. U každého článku v administraci je na výběr ze dvou možností zobrazování tohoto článku. První možnost je zobrazování článků jako katalog. Při tomto použití se zobrazí na internetové stránce náhled fotky a část textu s odkazem na více. Kliknutím na odkaz více nebo na náhled obrázku se dostanete na celí článek. Vytvořené články se řadí pod sebou s možností změny pořadí. Tato varianta je vhodná je li potřeba vložit na jednu internetovou stránku větší množství produktů. Druhá možnost je zobrazovat články jako text. V tomto případě se článek na internetové stránce zobrazí kompletně celý.

Jednotlivé vytvořené články je možno kdykoliv vložit do jiné kategorie menu popřípadě možnost zobrazování na úvodní internetové stránce (homepage).

K editování článků v redakčním systému slouží online WYSIWYG XHTML editor Jednotlivé funkce tohoto editoru můžete otestovat zde.

Modul fotogalerie
Fotogalerie je navržená tak, aby si sám administrátor mohl určit velikost zobrazování malých i velkých obrázků na svých internetových stránkách. Obrázky se vkládají přes administrátorské rozhraní a slouží k tomu jednoduchý formulář, který obsahuje pole pro popisek, pole pro procházení obrázků a tlačítko vložit. Z originálního obrázku se vytvoří kopie malého a velkého obrázku jedná se o velikost kterou si zadal administrátor a uloží se do databáze. Takto uložený obrázek lze kdykoliv na internetové prezentaci použít.

Modul novinky
U každého článku je možnost označit článek jako novinku. Takto označený článek se bude zobrazovat jednak v části kam jsme ho vložily a jednak jako novinka na úvodní straně internetové prezentace.

Modul vyhledávání
K prohledávání databáze internetové prezentace slouží formulářové pole, do kterého se zadává příslušný řetězec a tlačítkem Hledej se spustí prohledávání.

Modul uživatelské účty
Hlavní administrátor redakčního systému může udělit právo dalším administrátorům a to se stejnými a nebo nižšími právy. Tento modul je vhodný pro střední a větší projekty s možností plnění obsahu více administrátory. Díky nastavením práv k jednotlivým modulům redakčního systému se zvyšuje bezpečnost sytému. Právo do administrace může být uděleno jednomu zaměstnanci, který bude mít na starosti pouze články a druhému zaměstnanci bude uděleno právo pouze do modulu fotogalerie. Hlavní administrátor pak k jednotlivým článkům přidá fotografie a může jednotlivé články vystavit na internetové stránky pro veřejnost.

Modul jazykové mutace
Je modul, pomoci kterého můžete přidávat na Vašich internetových stránkách libovolný počet jazykových mutací. Vytvořené jazykové mutace se přizpůsobují vlastnímu menu. To znamená že může být jiný počet kapitol pro českou verzi a jiný pro anglickou prezentaci. Přidání nové jazykové mutace Vám tak zabere necelou minutu. V administraci si pouze přidáte v nastavíte další jazykovou mutaci napíšete zkratku země popřípadě vložíte vlaječku a jazyková mutace je připravena k naplnění daty.

Cena redakčního systému PROFI
Konečná cena redakčního systému PROFI je 25 000,- CZK (včetně DPH)
Navíc k redakčnímu systému START dostanete po dobu 12 měsíců zdarma webhosting který je nezbytnou součástí každého redakčního systému.

Info linka

infolinka.jpg

Poptávkový formulář

CD prezentace

/ilustracni/431_cd_prezentace2_296.jpg
Dnes už stále více společností využívá CD prezentace pro efektivní nahrazování propagačních katalogů, prospektů nebo dokumentů. Hlavní výhodu multimediální CD prezentace je několikanásobně nižší cena než u klasických tištěných katalogů.... celý článek

CMS - redakční systémy

/2_redakcni-systemy/149_121_redakcni_system_600_296.jpg
Redakční systém - CMS (Content Management Systém), který je znám také pod názvem publikační systém, je speciálně naprogramovaná internetová aplikace, pro rychlou a snadnou editaci internetových prezentací libovolného rozsahu a složitosti.... celý článek

CD vizitky

/ilustracni/176_cd_vizitky_296.jpg
Chcete zaujmout své zákazníky
něčím originálním?
Dnes může Vaše vizitka obsahovat mnohem více informací, než je na ní vidět. Veškeré informace v digitální podobě, až do 50 MB (texty, fota, video, mluvené slovo, hudba, katalog, prezentace, formuláře, ...) můžete umístit na Vaši "CD vizitku"... celý článek

Grafický návrh – webdesign

/ilustracni/397_design_296.jpg
k vytvoření grafických návrhu využíváme profesionální fotobanku. Jedná se o samostatnou databázi fotografií, které jsou dosažitelné formou předplatného. Databáze předplatného obsahuje více než 100.000 fotografií.... celý článek

Internetový obchod - E-SHOP

/ilustracni/408_eshop_296.jpg

Internetový obchod – e-shop je virtuální obchod, jeho vybudování je jednou z nejtěžších a nejsložitějších internetových aktivit. Internetový obchod neboli e-shop oslovuje širokou veřejnost. Otevřením internetové stránky s e-shopem obsáhneme celý svět. Výhodou e-shopů je, že mezi vámi a zákazníkem není už nikdo další.

... celý článek

Výměna zpětných odkazů

SEO - optimalizace

/ilustracni/432_seo_296.jpg
SEO je způsob, jak vytvářet a upravovat www stránky tak, aby byly v internetových vyhledávačích zobrazovány na nejlepších místech. Cílem je nalákat na webové stánky co největší počet zákazníků.... celý článek
/motivy/385_motiv3.jpg